Pożyczka gotówkowa

Nie tylko bank może udzielić kredytu. W Polsce funkcjonuje wiele firm specjalizujących się w pożyczaniu pieniędzy. Kwoty ratalnych pożyczek pozabankowych w naszej ofercie mieszczą się w przedziale od 1500 do 25.000 zł

Ten rodzaj pożyczek przeznaczony jest dla osób, które:

  1. nie mają zdolności kredytowej z powodu zbyt niskiego dochodu lub zbyt dużej kwoty aktualnie spłacanych rat
  2. w nieodległej przeszłości miały problemy ze spłatą kredytów
  3. potrzebują środków pieniężnych „od ręki”
  4. z uwagi na zbyt młody lub zbyt zaawansowany wiek nie mogą być kredytowane przez banki
  5. posiadające aktualnie opóźnienia w spłacie kredytów, nie większe niż 60 dni
  6. z uwagi na sytuację osobistą lub finansową nie mają możliwości pozyskania środków w postaci kredytu bankowego

Pożyczki pozabankowe do 25 000 zł  udzielane są bez zabezpieczeń majątkowych oraz poręczeń a termin spłaty to nawet do 48 miesięcy. Ze względu na długi okres spłaty miesięczna rata jest zwykle bardzo dostępna dla domowego budżetu. Klient otrzymuje kilka propozycji, dzięki czemu może swobodnie wybrać najdogodniejszą dla siebie ofertę.

Tego typu pożyczka jest bardzo ciekawą alternatywą dla tradycyjnego kredytu gotówkowego.


Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w wysokości 4000 zł na okres 24 miesięcy wynosi 78,37%. Rata miesięczna stała 288,51 zł. Roczna stopa oprocentowania (stopa stała) 10%, odsetki od kwoty pożyczki – 429,75 zł, opłata przygotowawcza (jednorazowa) 2488 zł, opłata administracyjna (miesięczna) 0 zł. Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 6917,75 zł (stan na dzień 29.08.2018 r.) Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej. Ten materiał nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.