Praca Multikredyt

Pracownik Działu Obsługi Klienta

Opis stanowiska:

  • Analizowanie potrzeb Klientów oraz dobór odpowiedniego produktu
  • Aktywne pozyskiwanie Klientów indywidualnych oraz segmentu małych przedsiębiorstw
  • Udział w działaniach marketingowych oraz sprzedaż kredytów w oddziale firmy
  • Budowanie długofalowych relacji ze stałymi Klientami

Wymagania:

  • Chęć pracy bez korporacyjnej atmosfery i struktur
  • Doświadczenie w obsłudze Klienta
  • Wiarygodność i skuteczność w sprzedaży
  • Komunikatywność i pewność siebie

Oferujemy:

  • Umowę o pracę i dodatkowe świadczenia ( prywatna opieka medyczna, pakiet ubezpieczeń)
  • Wsparcie doświadczonych pracowników firmy
  • Bardzo atrakcyjne zarobki
  • Rozwój zawodowy w stabilnej i uznanej firmie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres : rekrutacja@multi-kredyt.com.pl

Prosimy o zamieszczenie w CV formuły: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z poźn.zm.)Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji”