Kredyt dla rolnika

AgroKredyt

Kredyty dla rolników udzielane są przez wyspecjalizowane banki znające potrzeby rolników. Tak jak różna jest specyfika gospodarstw rolnych tak i różne są sposoby dokumentowania dochodu gwarantującego regularną spłatę miesięcznych bądź kwartalnych rat.

Bierzemy pod uwagę:

  • nakaz płatniczy ( ha przeliczeniowy lub fizyczny )
  • faktury ze sprzedaży płodów rolnych oraz hodowli
  • dopłaty unijne oraz oświadczony dochód z posiadanego areału
  • bez KRUS i Urzędu Gminy

Kredyt może być zaciągnięty na dowolny lub konkretny cel: nawozy, pasze, żywy inwentarz, zakup maszyn rolnych, spłata dotychczasowych zobowiązań.

Nasza wnikliwa analiza sektora bankowego w kierunku kredytów dla rolników sprawia, iż wybieramy tą ofertę która gwarantuje maksimum oczekiwanych korzyści. Dużym atutem z pewnością jest możliwość rozłożenia kredytu na długi okres spłaty będący skutecznym rozwiązaniem na lżejszą ratę.

GRUNT TO GOTÓWKA


Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu kredytu w wysokości 37.400 zł na okres 120 miesięcy wynosi 11,43 %. Rata miesięczna stała 512,00 zł. Całkowity koszt kredytu 24.098,32zł. Usługa doradztwa finansowego 10 % z VAT. Oprocentowanie nominalne w skali roku 7,99 %, Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 61.440,00 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 29.08.2018 r. na reprezentatywnym przykładzie. Ten materiał nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.