Kredyt samochodowy

KREDYT NA ZAKUP AUTA

Kredyt samochodowy jest kredytem przeznaczonym wyłącznie na zakup pojazdu. Należy pamiętać, że wiąże się to z każdym pojazdem silnikowym czyli między innymi samochodami, ciągnikami, motocyklami czy też motorówkami. Kwota kredytu jest praktycznie dowolna. Maksymalny czas spłaty takiego kredytu to nawet 10 lat. Dla osób prowadzących działalność gospodarczą dostępna procedura uproszczona czyli bez udokumentowania dochodu.

Istotne czynniki dla kredytu samochodowego :

  • Wartość samochodu
  • Wiek auta – im młodszy rocznik samochodu tym niższy koszt kredytu
  • Okres kredytowania – im dłuższy okres kredytowania tym mniejsza kwota zobowiązania miesięcznego
  • Wkład własny – większy wkład własny oznacza niższe odsetki od kredytu

REFINANSOWANIE czyli KREDYT POD ZASTAW AUTA :

Jest to oferta dla osób, które posiadają zabezpieczenie w postaci samochodu osobowego lub ciężarowego i potrzebują pożyczyć określoną ilość gotówki. Produkt ten pozwala uwolnić środki finansowe, które zainwestowane są w nasze auto. Jest to najprościej mówiąc refinansowanie kosztów zakupu samochodu. Pożyczka pod zastaw auta charakteryzuje się uproszczoną procedurą przyznawania ( najczęściej bez udokumentowania dochodu ) i nie wygórowanymi kosztami związanymi z oprocentowaniem i obsługą kredytu. Pożyczka pod zastaw wiąże się z odpowiednią adnotacją w dowodzie rejestracyjnym i nie blokuje używania samochodu.

Z kredytu pod zastaw samochodu mogą skorzystać zarówno firmy jak i osoby prywatne.

W ramach finansowania zakupu środka transportu dla osób prowadzących działalność gospodarczą proponujemy także LEASING i POŻYCZKĘ LEASINGOWĄ.


Warunkiem udzielenia pożyczki jest pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania dla reprezentatywnego przykładu kredytu w wysokości 37.400 zł na okres 120 miesięcy wynosi 11,43 %. Rata miesięczna stała 512,00 zł. Całkowity koszt kredytu 24.098,32zł. Usługa doradztwa finansowego 10 % z VAT. Oprocentowanie nominalne w skali roku 7,99 %, Całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta to 61.440,00 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 29.08.2018 r. na reprezentatywnym przykładzie. Ten materiał nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.